Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
DUYURU! Para ve Bilgi Kazanmanın Kısayolu Forumuna Hoşgeldiniz.
  Hepyek Forum - Para ve Bilgi Kazanmanın Kısayolu Forumuna Hoşgeldiniz.

Adeko.Mobi Kesintisiz 0,54 TL Sohbet Hatları - %100 Sayım Garantisi - Anlık Raporlama
Tam Görünüm | Konu Görünümü
Yorum: 0   Görüntülenme: 211
Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avatar
Yeni Üye
  • 33 Mesaj
  • 33 Konu
  • 0 Rep Puanı
  luckyman şuan Çevrimdışı
Güncelleme 06.06.1016


Bugün itibari ile Günlük Ödeme sistemimiz aktif olmuştur. Günlük ödeme seçeneğimiz ana ödeme metodumuz değildir. Haftalık ödemelerimiz devam edecektir. Acil ihtiyacı olan veya kendi dilediği periyotta ödeme almak isteyen yayıncılarımız günlük ödemeden diledikleri gibi yararlanabilir. Günlük ödeme ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

- Ödeme alt limitimiz olan 50 TL, günlük ödeme içinde geçerlidir. Günlük ödeme talep edebilmeniz için hesabınızda en az 50 TL ödenmemiş kazancınız olmalıdır.

- Günlük ödeme taleplerinde Havale / EFT işlem ücreti tarafınızdan tahsil edilecektir. Ödemelerimizi Garanti Bankası üzerinden yapmaktayız. Günlük ödeme talep ettiğinizde eğer bankanız Garanti Bankası ise 1,4 TL, başka herhangi bir banka ise 3,9 TL ödemenizden düşülerek iletilecektir.

- Günlük ödeme talebinde bulunmak istemeyen yayıncılarımız haftalık periyotta ödeme almaya devam edecekler ve işlem ücretleri tarafımızdan karşılanmaya devam edecektir. Haftalık ödemeler için herhangi bir kesinti söz konusu değildir.Günlük ödeme talep etsenizde Pazartesi hesabınız 50 TL üzeri ise yine ödemeniz normal ödeme periyodunda gerçekleşir.

- Her gün 18:00 ' a kadar yapılan talepler, ertesi gün 12:00' a kadar ödenmektedir. 18:00 sonrası yapılan talepler, ertesi gün işleme alınmaktadır.

- Ödeme talebinde bulunmada herhangi bir sınır yoktur. Dilediğiniz kadar talepte bulunabilirsiniz.

Tüm soru sorularınız için bize Yardım menümüzden veya aşağıdaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

destek@adeko.mobi / Skype : adeko.mobi
0850 304 84 16 (Hafta içi 09:00 - 18:00)

----------------------------------------------------------------------------------------

Merhabalar,

Adeko.mobi ile online trafiğinizin olduğu her yerde (yasalar dahilinde) Facebook, Twitter, Instagram, mobil aplikasyonlar, web / wap siteleriniz veya chat sitelerinde size özel tanımlayacağımız numaraları tanıtarak, hatta kalınan her dakika için kazanç sağlayabilirsiniz. 

Aklınıza gelebilecek soruları, cevapları ile aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bunların haricinde her türlü soru ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Sohbet Hattı Nedir ?

Sohbet Hatları tüm operatörlerden aranabilen bayanlar ile her konuda sohbet edilebilen 0023, 0032 ve 0044 ile başlayan hatlardır.

Nasıl Kazanç Sağlarım ?

Online trafiğinizin olduğu her yerde (yasalar dahilinde) facebook, mobil aplikasyonlar, web / wap siteleriniz veya chat sitelerinde tanıtarak dakika başı gelir elde edebilirsiniz. 

Dakika Başı Ne Kadar Kazanırım ? 

0023 ile başlayan bloklar için 0,54 TL / dakika, 0032 ve 0044 ile başlayan bloklar için 0,50 TL / dakika kazanç sağlarsınız.

Dakikalarımı Nasıl Takip Edebilirim ?

Adeko.Mobi üzerinden raporlarınızı anlık olarak bilgisayar ve tüm mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz. 

Sistemin Doğru Çalıştığını Nasıl Test Edebilirim ? 

Adeko olarak saat başı çağrı ve dakika testlerini muhakkak gerçekleştirmekteyiz. Sizde test etmek isterseniz size tanımlanmış numarayı arayıp çağrı ve dakika testi yapabilirsiniz.

Tanıtımları Ne Şekilde Yapmalıyım ?

Tanıtımları yasalara aykırı olmayan tüm online mecralarda yapabilirsiniz. 

Ödemelerimi Nasıl Alabilirim ?

50 TL ‘yi geçen tüm ödemeler her pazartesi saat 13:00 ‘ a kadar banka hesaplarınıza havale / eft yapılmaktadır. Ödeme talebinde bulunmanıza gerek olmadan 50 TL ‘yi geçen tüm ödemeler muhakkak yapılmaktadır. Ödemelerde herhangi bir kesinti söz konusu değildir.

Hangi Durumlarda Numara Geri Alınır ?

Günlük 10 dakika altında kalan hatlar 7 gün içerisinde geri alınmaktadır. Tekrar denemek istediğinizde numara muhakkak verilecektir. 

Hangi Durumlarda Ödeme Alamam ?

Hatlar için yapılan tanıtımlarda yanlış bilgilendirme yapılması, tanıtımların SMS ile yapılması kesinlikle yasaktır. Kurallara aykırı olarak bu şekilde tanıtım yapanların numaraları geri alınacak ve kesinlikle ödemeleri yapılmayacaktır. 

Nasıl Kazanmaya Başlayabilirim ? 

Adeko.mobi üzerinden kayıt olup, telefon ile aranıp teyit sağlandıktan sonra kaydınız onaylanır ve numaranız tanımlanarak size iletilir. Sonrasında tanıtımlarınıza başlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Mail : destek@adeko.mobi
Skype : adeko.mobi
Telefon : 0850 304 84 16 (Hafta içi 09:00-18:00 arası)

Güncelleme 27.08.2015 : 

Son yaptığımız güncelleme ile tüm yayıncılarımız numaralarını son arayan 30 numarayı (son dört hanesi gizlenmiş şekilde) ve çağrı sürelerini panelden takip edebilmektedirler. %100 Sayım garantisi ile Adeko.mobi 'yi tercih eden tüm yayıncılarımıza teşekkür ederiz.

Güncelleme 15.12.2015 : 

Bugün itibari ile 0032 ile başlayan hatlar 14 gün boyunca Turkcell hatlar tarafından aranamayacaktır. Vodafone ve Avea kullanıcıları arama yapmaya devam edebilmektedirler. Bu süreçte Turkcell kullanıcılarını kaybetmemek adına 0023 ile başlayan hatları tercih edebilirsiniz. 0023 ile başlayan hatlar için fiyatımız kesintisiz net ödeme ile 0,47 TL ' dir. 

Bizi tercih eden tüm yayıncılarımıza teşekkür ederiz.

Güncelleme 18.03.2016 : 

Bugün itibari ile fiyatlarımız aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.

0032 ve 0044 ' lü Hatlar : 0,50 TL
0023 ' lü Hatlar : 0,54 TL 

Tüm ödemelerimiz kesintisiz olarak yapılmakta ve tüm raporlamamız anlık olarak verilmektedir.

Tüm sorularınız için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih eden tüm yayıncılarımıza teşekkür ederiz.

Güncelleme 05.05.2016 : 

Tanıtımlarda operatör (Turkcell, Vodafone ve Avea) ismi kullanılması ve yanlış ücretlendirme bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Kurallara uymayan yayıncılarımızın hesapları kapatılmakta ve ödemeleri yapılmamaktadır. Sorularınız icin iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Tüm yayıncılarımıza bol kazançlar dileriz.

Güncelleme 05.06.2016 : 

Paypal Türkiye' nin faaliyetlerini durdurması nedeni ile paypal ödeme seçeneğimiz kaldırılmıştır. Paypal ile ödeme alan tüm yayıncılarımızın hesap bilgilerini girmelerini rica ediyoruz. Tüm yayıncılarımıza bol kazançlar dileriz
oldest  newest
  Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiHızlı Menü: